W dniu 11 czerwca 2019 r. byliśmy jedną z 65 szkół w całej Polsce, która prezentowała swój projekt edukacyjny na XX Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych (OPPM).
Organizatorem imprezy, która odbywała się w przepięknych salach Zamku Królewskiego w Warszawie, było Centrum Edukacji Obywatelskiej.  

 C:UsersHHaberaPicturesoppm_2019_fot._tomasz_kwireg_4.jpg C:UsersHHaberaPicturesoppm_2019_fot._tomasz_kwireg_5.jpg

 

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Zuzanna H.  i Martyna B. z klasy szóstej  oraz Weronika K. i Natalia  O.  z klasy siódmej.
Dziewczęta spisały się „na medal”. Świetnie poradziły sobie z organizacją naszego stoiska projektowego, które było odwiedzane przez licznych gości.
Prezentowały doświadczenia „z wodą w tle”, zachęcały do sprawdzania zawartości „magicznego pudełka” i rozwiązywania zagadek.

C:UsersHHaberaDesktopZdjęcia szkoła 201920190611_100731.jpg 

Prezentacja na OPPM była dla nas okazją do przedstawienia tego wszystkiego, co działo się
w naszej szkole podczas realizacji projektu „Badacz Wody”. Uczestnicząc w tak ciekawej imprezie, mieliśmy możliwość poznania działań innych aktywnych osób z całej Polski.
Stoiska były kolorowe, na każdym czekały na gości różne atrakcje i niespodzianki. Nie sposób było się nudzić. Wspaniale było rozmawiać z innymi uczniami i uczennicami, dzielić się doświadczeniami i słuchać, jak z pasją opowiadają o swoich działaniach. Mamy już dziesiątki pomysłów na realizację kolejnych projektów w naszej szkole!!!

C:UsersHHaberaDesktopZdjęcia szkoła 201920190611_111308.jpg 

Serdecznie dziękujemy władzom gminy Gózd za zorganizowanie transportu, a tym samym umożliwienie nam udziału w OPPM.