Drodzy Uczniowie! 

Aż trudno uwierzyć, że nadszedł już czas zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Był to dla nas wszystkich rok wyjątkowo trudny, ale też wzbogacił nas w nowe doświadczenia. Zostaliśmy postawieni przed zadaniem, którego dotychczas w polskiej edukacji nikt jeszcze nie doświadczył. Ale wspólnie udało nam się pokonać pojawiające się trudności, również technologiczne.  

Gratuluję Wam wyników uzyskanych na świadectwie zakończenia roku szkolnego. Szczególne  gratulacje kieruję do naszych tegorocznych Absolwentów! Niezwykle dzielnie przeszliście przez zawirowania związane z przesunięciem na czerwiec terminu egzaminu ósmoklasisty. Teraz już ze spokojem możecie oczekiwać na wyniki egzaminu. Pewnie dokonaliście już wyboru szkoły ponadpodstawowej – trzymam kciuki za Wasze decyzje i życzę powodzenia!  

 

Szanowni Rodzice!  

Państwu należą się szczególne podziękowania za trud włożony w przygotowanie Waszych dzieci do podjęcia nauki zdalnej, wspieranie i pomaganie im w pokonywaniu trudności. Dziękuję, że w tych niecodziennych okolicznościach nauki zdalnej, byliście Państwo przy i dla swoich dzieci, wpieraliście ich emocjonalnie i dbaliście o komfort pracy zdalnej. Dzięki temu wspólnymi siłami dobrnęliśmy do zakończenia roku szkolnego.  

 

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy! 

Za nami niezwykle trudny czas. Przejście na system zdalnego nauczania był dla nas ogromnym wyzwaniem. Musieliście Państwo praktycznie z dnia na dzień przeorganizować swój warsztat pracy i dostosować się do nowego trybu pracy. Dziękuję za Waszą otwartość, zaangażowanie i poświęcenie. 

 

Na nachodzące WAKACJE życzę Wam drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Rodzice przede wszystkim udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i chwili zapomnienia od trosk dnia codziennego. Pamiętajcie jednak, by w tym czasie przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo – zarówno swoje jak i innych.  

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!!! 

Dyrektor szkoły – Dorota Adamska