W piękny zimowy poniedziałek, 6 grudnia, do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj. Wszyscy uczniowie byli zachwyceni jego obecnością
i przywitali go gorąco śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Świety Mikołaj był pod wrażeniem zarówno talentów naszych uczniów jak i ich pięknych strojów, czerwonych ubrań i mikołajowych czapeczek na głowie. Po występie Święty Mikołaj rozdał uczniom górę cukierków i prezenty w salach lekcyjnych. Już teraz wiemy, że uczniowie naszej szkoły będą grzeczni przez cały rok, żeby Święty Mikołaj mógł do nas wrócić z workiem pełnym prezentów. 

Szkolne Koło Caritas w tym uroczystym dniu zorganizowało ,,Kawiarenkę Mikołajkową". Dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców, którzy upiekli pyszne ciasta, ciasteczka i babeczki udało się w słodki sposób świętować szkolne mikołajki. Opiekunowie koła bardzo dziękują za zaangażowanie.