1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto.
W naszej szkole to również był niezwykły dzień. Dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w  zabawach sportowych.  Ale zanim to nastąpiło, najpierw uczniowie klas 0-III przedstawili krótką inscenizację dla swoich rodziców z okazji ich święta. Tradycją naszej szkoły staje się właśnie pamięć o rodzinnych świętach ( Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca)

Były pięknie recytowane przez poszczególnych uczniów klas wiersze dla mamy i taty, jak również wzruszające piosenki. Dzieci z oddziału przedszkolnego wykonały piękny ludowy taniec i zaśpiewały wesołą piosenkę dla swoich rodziców. 

Wzruszeni rodzice biją brawa. 

Po części artystycznej  dyrektor szkoły pani Dorota Adamska miała dla swoich podopiecznych ,,słodkie upominki" w postaci  słodyczy ufundowanych przez firmę Ferrero Polska Sp.zo.o Belsk Duży oraz lody i napoje, które ufundowała firma Junior Jacek Prokopczyk z Przysuchy.  

W podziękowaniu za tak ,,słodkie upominki"  wszyscy uczniowie pozowali przed szkołą do grupowego zdjęcia .

I dalej  była już tylko zabawa ! 
Rozgrywki sportowe na szkolnym boisku i kiełbaska z grilla przygotowana przez Radę Rodziców. Pod namitami można było schronić się
w cieniu, w  ten jakże upalny dzień, posilić kiełbaską, czy słodkim ciastkiem, porozmawiać z rodzicami, dziećmi czy towarzyszącymi nauczycielami.

Dalej niech mówią tylko zdjęcia.